1. 1

  Mērķis un mērķauditorija

  Kāds ir lapas, spēles, aplikācijas vai banera mērķis? Vai cilvēku informēšana, izklaide, vai izglītošana? Vai vēlies iepazīstināt ar jaunu produktu, vai veicināt produkta pārdošanu? Piemēram, ja Tava mērķauditorija ir cilvēki ar sliktu redzi, parūpējies, lai viņiem lapas saturs būtu saskatāms.
 2. 2

  Dizaina izveide

  Katra web risinājuma pamatā ir neredzamais kods, kas to darbina. Virs koda jābūt labam un pārdomātam dizainam. To lietotājs ievēros, viņu neinteresē lapas kods. Izveidot veiksmīgu dizainu, nozīmē iejusties lietotāja ādā un izprast, kas uz viņu strādās vislabāk.
 3. 3

  HTML programmēšana

  Uzzīmēto vizuālo risinājuma izskatu WEB vidē “ieliek”, izmantojot HTML programmēšanas valodu. Visas bildes, visi teksti un visas pogas tiek iestiprinātas WEB vidē, lai tās priecētu lietotāju acis vēl arī pēc simts interneta pārlūku atjauninājumiem. Pēc vajadzības tas viss tiek paredzēts arī telefoniem un planšetēm.
 4. 4

  PHP programmēšana

  Zem dizaina un HTML vienmēr ir slēpusies funkcionālā puse, bieži vien izstrādāta tieši PHP valodā. PHP ļauj mikrosaitam ievākt reģistrācijas datus un mājas lapu administratoriem atjaunot lapas saturu. Ko gan vēl var vēlēties?
 5. 5

  Testēšana

  Pirms risinājumu nodot lietotājiem, tas ir jāpārskata pašam, izstrādātājam un ļoti ieteicams piesaistīt kādu no mērķauditorijas. Risinājumu testē visos formātos, kādos tas tiks lietots – datorā, telefonā un planšetē.