1. 1

  Mērķis

  Vispirms ir jāsaprot lapas mērķis, ko vēlies ar to panākt: “vēlamies veicināt pārdošanu”; “vēlamies pastāstīt par sevi”; "vēlamies atvieglot tirdzniecības pārstāvju darbu"; “priekšnieks saka, ka vajag” u.c.
 2. 2

  Dizaina izveide

  Katras lapas pamatā ir kods, bet virs koda noteikti ir jābūt labam dizainam. Dizains būs tas, ko lietotājs “parastais” ievēros, viņu neinteresē lapas kods. Izveidot veiksmīgu dizainu, nozīmē iejusties lietotāja ādā un izprast, kas uz viņu strādās vislabāk.
 3. 3

  HTML programmēšana

  Kad dizains ir saskaņots, laiks ir to ieviest WEB vidē, izmantojot HTML programmēšanas valodu. Visas bildes, visi teksti un visas pogas tiek iestiprinātas WEB vidē, lai tās priecētu lietotāju acis vēl arī pēc simts interneta pārlūku updatiem. Protams, tas viss tiek paredzēts arī telefoniem un planšetēm.
 4. 4

  PHP programmēšana

  Zem dizaina un HTML vienmēr ir slēpusies arī funkcionālā puse, bieži vien izstrādāta tieši PHP valodā. PHP ļauj administrātoriem valdīt pār lapas saturu un likt lapai darboties pēc saviem ieskatiem. Vēlies pievienot jaunu valodu? Tīrais nieks!
 5. 5

  Testēšana

  Pirms publicēt mājas lapu, tā ir jāpārskata izstrādātājam un pašam. Ļoti ieteicams piesaistīt kādu no mērķauditorijas! Lapu testē visos formātos, kādos to paredzēts lietot un uz vairākām ierīcēm – datorā, telefonā un planšetē.